• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg

Galeria audio&video rok 2016



Kliknij w wybranego wykonawcę aby wyświetlić jego profil...
Pogrubiona czcionka oznacza, że uczestnik został zakwalifikowany do III Etapu festiwalu.


Kategoria 6 - 9 lat

  1. Zofia Kawecka - Bal Lalek
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Łasko)
  2. Klara Tarnowska - Kołysanka dla mamy
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
  3. Jadwiga Jezierska - Hallelujah
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
  4. Kacper Mielnik - Mój pechowy dzień
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
  5. Maria Iwaszkiewicz - Okulary mam na nosie
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Słubice)
  6. Lena Pawliczek - Parasolki
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Szczecin)
  7. Kornelia Mastalerz - Różowa piosenka
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Maszewo)
  8. Maya Zyskowska - Chcę do Bodzia
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Grajewo)
  9. Agata Suwiczak - Pszczoły na wrotkach
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Buk)
  10. Paweł Szymański - Piosenka o muzyce
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Aleksandrów Łódzki)


Kategoria 10 - 12 lat

  1. Martyna Maciąg - Papuga z dziobem na kłódkę
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Złocieniec)
  2. Zofia Tyma - Różowa piosenka
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Wałcz)
  3. Paula Biskup - To mój czas
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Turek)
  4. Urszula Zielińska - Piosenka drewnianych lalek
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Trzebiatów)
  5. Jagoda Rataj - Był sobie strach
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Siemianowice Śląskie)
  6. Amelia Kurantowicz - Baśń
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Rokietnicę)
  7. Kornelia Karpińska - Szkolny Blues
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  8. Joanna Banaszak - Mam tę moc
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  9. Hanna Sztachańska - Taki cud i miód
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Rokietnicę)
  10. Aleksandra Gąsiorowska - To nie ja byłam Ewą
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
  11. Alena Tomaszewska - Dookoła Wojtek
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Lubin)
  12. Kinga Żelichowska - Drzewo
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
  13. Daria Zając - Małe Em
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
  14. Martyna Ćwik - Nie ma jak u mamy
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
  15. Maja Popiołek - Małe Em
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)




Kategoria 13 - 15 lat

  1. Maria Rado - Ewrybadyczna
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Ślesin)
  2. Maja Tębłowska - Tym właśnie dla mnie jest
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Nowogard)
  3. Ewa Kaczorek - Tancbuda i saksofon
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Murowaną Goślinę)
  4. Paulina Cholewa - Podróżą każda miłość jest
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Chojnę)
  5. Maja Kowalska - Małgorzata bez mistrza
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Żary)
  6. Aleksandra Maćkowiak - Papierowe ptaki
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Czarnków)
  7. Julia Marciniszyn - Mruczy Winyl
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Żary)
  8. Julia Marcinkowska - Być może życie jest tylko snem
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Ślesin)
  9. Agata Frąckowiak - Łagodna
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Wolsztyn)
  10. Aleksandra Idkowska - Tańczące Eurydyki
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Kórnik)
  11. Wiktoria Pałasz - Modlitwa Bułat Okudżawa
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Choszczno)


Kategoria 16 - 19 lat

  1. Adrianna Porczyńska - Grande Valse Brillante
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Szczecin)
  2. Agata Srokowska - Szyba
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Mieszkowice)
  3. Katarzyna Szwedzka - Litania
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Wałcz)
  4. Martyna Starosta - Byłam różą
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Buk)
  5. Enin Halilović - Tango Tandresse
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Rudnę)


Nagrania video służą wyłącznie do celów edukacyjnych!
Wykorzystywanie powyższych nagrań w inny sposób jest prawnie zabronione!


Nagrania zostały zamieszczone na podstawie regulaminu festiwalu i otrzymanych oświadczeń wszystkich uczestników festiwalu.

Organizatorzy festiwalu