• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg

Galeria audio&video rok 2017



Kliknij w wybranego wykonawcę aby wyświetlić jego profil...
Pogrubiona czcionka oznacza, że uczestnik został zakwalifikowany do III Etapu festiwalu.


Kategoria 6 - 9 lat

  1. Amelia Paczos - Żyj do przodu
    (ur. w 2010 r. reprezentuje Maszewo)
  2. Hanna Ferfet - Koci wesoły świat
    (ur. w 2010 r. reprezentuje Chojnę)
  3. Emilia Mamak - Jestem kotem
    (ur. w 2009 r. reprezentuje Świdwin)
  4. Amelia Wicińska - Mały książę
    (ur. w 2009 r. reprezentuje Resko)
  5. Lidia Maciaszczyk - Papuga z dziobem na kłódkę
    (ur. w 2009 r. reprezentuje Piłę)
  6. Hanna Małecka - Biedroneczki są w kropeczki
    (ur. w 2009 r. reprezentuje Goleniów)
  7. Gabrysia Marszal - Rytm i melodia
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Tarnowo Podgórne)
  8. Nella Mazgiejko - Będę grać w zielone
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
  9. Klara Tarnowska - Dyrygent
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
  10. Marysia Michałowska-Rzeźnik - Co nam w duszy gra
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Ostrów Wielkopolski)
  11. Kalina Pożarycka - Wyspa Atlantyda
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
  12. Kacper Mielnik - Sportowe marzenia
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
  13. Wiktoria Taracińska - Szafy z koralowej rafy
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Dębno)


Kategoria 10 - 12 lat

  1. Maria Iwaszkiewicz - Przyjaciel deszczową porą
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Słubice)
  2. Julia Kańduła - Piosenka drewnianych lalek
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Niepruszewo)
  3. Amelia Litarowicz - Taka inna piosenka
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Koszalin)
  4. Martyna Maciąg - Filharmonia gra
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Złocieniec)
  5. Olimpia Mościcka - Małe tęsknoty
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Szczecin)
  6. Alicja Fatalska - Szaba da
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Stargard)
  7. Liliana Grzesiak - Bo ja myślę pozytywnie
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Piłę)
  8. Jaśmina Wenta - Chcę do Bodzia
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Kołobrzeg)
  9. Patrycja Nykiel - 7 mil do nieba
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Koszalin)
  10. Julia Klepacka - Człowieczy los
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Dobrą)
  11. Anna Kuźniak - Drzewo
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Łasko)
  12. Maja Gizicka - Za daleko do nieba
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Zieloną Górę)
  13. Kacper Karol Kujawski - Hej ho żagle staw
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  14. Joanna Banaszak - Życia mała garść
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  15. Hanna Zabłocka - Meluzyna
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
  16. Aleksandra Gąsiorowska - Kot Teofil
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
  17. Wanesa Adamska - Sen motyla
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Chojnę)




Kategoria 13 - 15 lat

  1. Klaudia Hejman - Co jest dobre a co złe
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
  2. Kinga Żelichowska - Piosenka o szafie
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
  3. Daria Zając - Wierzę w sny
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
  4. Nikola Mendelska - Mój dzień
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
  5. Martyna Ćwik - Rzeczka
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
  6. Maja Popiołek - Drzewo
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
  7. Dobrosława Młot - Powrócisz tu
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Bierzwnik)
  8. Alicja Tomaszek - Bezsennie
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Świnoujście)
  9. Martyna Bartosewicz - Wiosennie liryczni
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Chojnę)
  10. Aleksandra Piechocka - To co żyje w nas
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Ślesin)
  11. Ewelina Króliczak - Dla Ciebie Jestem Sobą
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Buk)


Kategoria 16 - 19 lat

  1. Julia Marcinkowska - Szyba
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Ślesin)
  2. Michalina Zgaińska - Jeżeli chcesz
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Piłę)
  3. Natalia Ziembowska - Wyśniłam sen
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Mieszkowice)
  4. Marta Piotrowska - Liście
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Wschowę)
  5. Julia Małecka - Mały elf
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Goleniów)
  6. Dominika Lewandowska - Jestem białą kartką
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Stargard)
  7. Paulina Pasternak - Jaka róża taki cierń
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Piłę)
  8. Adrian Kociuba - Ena
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Kalisz Pomorski)
  9. Martyna Starosta - Dobranoc Panowie
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Buk)
  10. Miłosz Biliński - Nieznajomy
    (ur. w 1998 r. reprezentuje Mieszkowice)


Nagrania video służą wyłącznie do celów edukacyjnych!
Wykorzystywanie powyższych nagrań w inny sposób jest prawnie zabronione!


Nagrania zostały zamieszczone na podstawie regulaminu festiwalu i otrzymanych oświadczeń wszystkich uczestników festiwalu.

Organizatorzy festiwalu