• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg

Lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w II etapie festiwalu

Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym.
Znaleźliście się w zaszczytnym gronie uczestników XXIII edycji festiwalu "Piosenka na dobre i złe".


Prosimy o przesłanie podkładu muzycznego wykonywanej piosenki oraz wymaganych dokumentów
(potwierdzenie wpłaty akredytacji oraz skan lub zdjęcie dokumentu potwierdzającego wiek uczestnika)
najpóźniej do 12 października (do środy włącznie do godz. 20.00) za pomocą formularza dostępnego tutaj.

UWAGA! Niedotrzymanie powyższych warunków spowoduje skreślenie z listy uczestników!

Z góry zastrzegamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania o powód
niezakwalifikowania się niektórych uczestników do II Etapu festiwalu!


- brak dostarczonych wymaganych dokumentów oraz podkładu muzycznego
- dostarczono wymagane dokumenty oraz podkład muzyczny - uczestnictwo w II Etapie potwierdzone!


Kategoria 6 - 9 lat

  1. Zofia Kawecka - Bal Lalek
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Łasko)
  2. Klara Tarnowska - Kołysanka dla mamy
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
  3. Jadwiga Jezierska - Hallelujah
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
  4. Kacper Mielnik - Mój pechowy dzień
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
  5. Maria Iwaszkiewicz - Okulary mam na nosie
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Słubice)
  6. Lena Pawliczek - Parasolki
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Szczecin)
  7. Kornelia Mastalerz - Różowa piosenka
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Maszewo)
  8. Maya Zyskowska - Chcę do Bodzia
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Grajewo)
  9. Agata Suwiczak - Pszczoły na wrotkach
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Buk)
  10. Paweł Szymański - Piosenka o muzyce
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Aleksandrów Łódzki)


Kategoria 10 - 12 lat

  1. Martyna Maciąg - Papuga z dziobem na kłódkę
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Złocieniec)
  2. Zofia Tyma - Różowa piosenka
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Wałcz)
  3. Paula Biskup - To mój czas
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Turek)
  4. Urszula Zielińska - Piosenka drewnianych lalek
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Trzebiatów)
  5. Jagoda Rataj - Był sobie strach
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Siemianowice Śląskie)
  6. Amelia Kurantowicz - Baśń
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Rokietnicę)
  7. Kornelia Karpińska - Szkolny Blues
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  8. Joanna Banaszak - Mam tę moc
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  9. Hanna Sztachańska - Taki cud i miód
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Rokietnicę)
  10. Aleksandra Gąsiorowska - To nie ja byłam Ewą
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
  11. Alena Tomaszewska - Dookoła Wojtek
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Lubin)
  12. Kinga Żelichowska - Drzewo
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
  13. Daria Zając - Małe Em
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
  14. Martyna Ćwik - Nie ma jak u mamy
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
  15. Maja Popiołek - Małe Em
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)


Kategoria 13 - 15 lat

  1. Maria Rado - Ewrybadyczna
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Ślesin)
  2. Maja Tębłowska - Tym właśnie dla mnie jest
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Nowogard)
  3. Ewa Kaczorek - Tancbuda i saksofon
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Murowaną Goślinę)
  4. Paulina Cholewa - Podróżą każda miłość jest
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Chojnę)
  5. Maja Kowalska - Małgorzata bez mistrza
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Żary)
  6. Aleksandra Maćkowiak - Papierowe ptaki
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Czarnków)
  7. Julia Marciniszyn - Mruczy Winyl
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Żary)
  8. Julia Marcinkowska - Być może życie jest tylko snem
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Ślesin)
  9. Agata Frąckowiak - Łagodna
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Wolsztyn)
  10. Aleksandra Idkowska - Tańczące Eurydyki
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Kórnik)
  11. Wiktoria Pałasz - Modlitwa Bułat Okudżawa
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Choszczno)


Kategoria 16 - 19 lat

  1. Adrianna Porczyńska - Grande Valse Brillante
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Szczecin)
  2. Agata Srokowska - Szyba
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Mieszkowice)
  3. Katarzyna Szwedzka - Litania
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Wałcz)
  4. Martyna Starosta - Byłam różą
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Buk)
  5. Angelika Kozak - O ludzkim zrozumieniu (brak potwierdzenia wpłaty akredytacji)
    (ur. w 1998 r. reprezentuje Trzciankę)
  6. Enin Halilović - Tango Tandresse
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Rudnę)
  7. Kinga Speyer - Jaśmin
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Piłę)


Prosimy o przesłanie podkładu muzycznego wykonywanej piosenki oraz wymaganych dokumentów
(potwierdzenie wpłaty akredytacji oraz skan lub zdjęcie dokumentu potwierdzającego wiek uczestnika)
najpóźniej do 12 października (do środy włącznie do godz. 20.00) za pomocą formularza dostępnego tutaj.

UWAGA! Niedotrzymanie powyższych warunków spowoduje skreślenie z listy uczestników!

Z góry zastrzegamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania o powód
niezakwalifikowania się niektórych uczestników do II Etapu festiwalu!


Podkłady nie będą udostępniane osobom trzecim i zostaną usunięte z naszych dysków niezwłocznie po zakończeniu festiwalu.

Organizatorzy festiwalu