• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg

Lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w III etapie festiwalu



Kategoria 6 - 9 lat

  1. Klara Tarnowska - Kołysanka dla mamy
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
  2. Kacper Mielnik - Mój pechowy dzień
    (ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
  3. Maya Zyskowska - Chcę do Bodzia
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Grajewo)
  4. Agata Suwiczak - Pszczoły na wrotkach
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Buk)
  5. Paweł Szymański - Piosenka o muzyce
    (ur. w 2007 r. reprezentuje Aleksandrów Łódzki)


Kategoria 10 - 12 lat

  1. Martyna Maciąg - Papuga z dziobem na kłódkę
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Złocieniec)
  2. Paula Biskup - To mój czas
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Turek)
  3. Jagoda Rataj - Był sobie strach
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Siemianowice Śląskie)
  4. Amelia Kurantowicz - Baśń
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Rokietnicę)
  5. Joanna Banaszak - Mam tę moc
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  6. Aleksandra Gąsiorowska - To nie ja byłam Ewą
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
  7. Kinga Żelichowska - Drzewo
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
  8. Daria Zając - Małe Em
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)


Kategoria 13 - 15 lat

  1. Maja Tębłowska - Tym właśnie dla mnie jest
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Nowogard)
  2. Ewa Kaczorek - Tancbuda i saksofon
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Murowaną Goślinę)
  3. Paulina Cholewa - Podróżą każda miłość jest
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Chojnę)
  4. Maja Kowalska - Małgorzata bez mistrza
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Żary)
  5. Aleksandra Maćkowiak - Papierowe ptaki
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Czarnków)
  6. Agata Frąckowiak - Łagodna
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Wolsztyn)
  7. Julia Marcinkowska - Być może życie jest tylko snem
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Ślesin)
  8. Aleksandra Idkowska - Tańczące Eurydyki
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Kórnik)
  9. Wiktoria Pałasz - Modlitwa Bułat Okudżawa
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Choszczno)


Kategoria 16 - 19 lat

  1. Enin Halilović - Tango Tandresse
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Rudnę)
  2. Martyna Starosta - Byłam różą
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Buk)




Organizatorzy festiwalu