• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg

Galeria audio&video rok 2015



Kliknij w wybranego wykonawcę aby wyświetlić jego profil...

Kategoria 6 - 9 lat

  1. Agata Suwiczak - Okulary mam na nosie
    (ur. w 2007 r. reprezentowała Niepruszewo)
  2. Amelia Kurantowicz - Moja muzyka to ja
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Krzyszkowo)
  3. Hanna Erdman - Cała doskonała
    (ur. w 2007 r. reprezentowała Żnin)
  4. Hanna Głuszko - Przyjaciel deszczową porą
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Koszalin)
  5. Jaśmina Wenta - Tyle wdzięku
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Kołobrzeg)
  6. Julia Taterczyńska - Moja planeta
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Szczecin)
  7. Kalina Tomysek - Cała doskonała
    (ur. w 2008 r. reprezentowała Międzyrzecz)
  8. Karina Pawlak - Szklana pogoda
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Mosinę)
  9. Lena Pawliczek - Letnia cha cha
    (ur. w 2007 r. reprezentowała Szczecin)
  10. Maria Iwaszkiewicz - Przyjaciel to skarb
    (ur. w 2007 r. reprezentowała Słubice)
  11. Martyna Maciąg - Słodki strach
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Złocieniec)
  12. Patrycja Nykiel - Baba Jaga
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Koszalin)
  13. Wiktoria Juszkiewicz - Po co mi to było
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Szczecin)
  14. Zosia Tyma - O mnie się nie martw
    (ur. w 2006 r. reprezentowała Złocieniec)



Kategoria 10 - 12 lat

  1. Agata Wasik - W czasie deszczu dzieci się nudzą
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Szczecin)
  2. Adrianna Bąk - Gdzieś tam za tęczą
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Stargard Szczeciński)
  3. Aleksandra Czaplicka - Życia mała garść
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Grajewo)
  4. Aleksandra Gąsiorowska - Pierwszy raz jak sięga pamięć
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Poznań)
  5. Anna Kuźniak - Chcę być kopciuszkiem
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Łasko)
  6. Daria Dej - Czarny Alibaba
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Stargard Szczeciński)
  7. Daria Zając - Czekolada
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Szczecin)
  8. Dobrosława Młot - List do matki
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Bierzwnik)
  9. Ewa Kaczorek - Moknie w deszczu diabeł
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Murowaną Goślinę)
  10. Gabriela Molenda - Cud w szafie
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Czeladź)
  11. Hanna Papa - Ach, jak przyjemnie
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Goleniów)
  12. Hanna Sztachańska - Magiczne ognie tej jesieni
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Rokietnicę)
  13. Joanna Banaszak - Śpiewam i tańczę
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Szczecin)
  14. Julianna Nowosad - Pechowy blues
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Piłę)
  15. Julian Targosz - Pierwszy dzwonek
    (ur. w 2003 r. reprezentował Kołobrzeg)
  16. Kacper Karol Kujawski - Kołysanka dla E.T.
    (ur. w 2005 r. reprezentował Szczecin)
  17. Maja Olszowiec - Kiedyś byłam różą
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Krzyszkowo)
  18. Maja Popiołek - Piosenka drewnianych lalek
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Koszalin)
  19. Maja Tębłowska - Udało prawie się
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Nowogard)
  20. Martyna Bartosewicz - Ten za łukiem świat
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Chojnę)
  21. Martyna Ćwik - Kapelusze
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Koszalin)
  22. Martyna Jaskólska - Od nocy do nocy
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Dobrzejewice)
  23. Michalina Chmielewska - Matoł
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Konin)
  24. Natalia Matusiak - Kolorowy wiatr
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Koszalin)
  25. Nikola Duńczak - Radosna samba
    (ur. w 2005 r. reprezentowała Kołobrzeg)
  26. Oliwia Świtlicka - Modelka
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Kołobrzeg)
  27. Oliwia Tychawska - Cud w szafie
    (ur. w 2004 r. reprezentowała Szczecin)
  28. Wiktoria Gawron - Nie, nie żałuje
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Rokietnicę)
  29. Zuzanna Możdżeń - Kiedyś byłam różą
    (ur. w 2003 r. reprezentowała Suchy Las)


Kategoria 13 - 15 lat

  1. Adriana Sobolewska - Z naszymi marzeniami
    (ur. w 2002 r. reprezentowała Goleniów)
  2. Agata Frąckowiak - Ta Pani w zielonym
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Wielichowo)
  3. Aleksandra Idkowska - Jesienny Pan
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Kórnik)
  4. Aleksandra Kosior - Co jest dobre a co złe
    (ur. w 2000 r. reprezentowała Goleniów)
  5. Aleksandra Maćkowiak - Kiedyś
    (ur. w 2002 r. reprezentowała Czarnków)
  6. Aleksandra Sobieraj - Kwiaty we włosach
    (ur. w 2000 r. reprezentowała Koszalin)
  7. Anna Mazur - Słowa na wiatr
    (ur. w 2002 r. reprezentowała Złocieniec)
  8. Anna Sarnowska - Wesoły deszczyk
    (ur. w 2002 r. reprezentowała Świnoujście)
  9. Basia Hołubczat - Kropelki
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Złocieniec)
  10. Emilia Kaczyńska - Małe C
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Kołobrzeg)
  11. Gabriela Chojnacka - Miasto
    (ur. w 2000 r. reprezentowała Koszalin)
  12. Julia Małecka - O deszczu, jesieni i...
    (ur. w 2000 r. reprezentowała Goleniów)
  13. Maja Kowalska - Jeżeli chcesz
    (ur. w 2002 r. reprezentowała Żary)
  14. Marysia Kaczyńska - Jaki piękny świat
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Kołobrzeg)
  15. Michał Wąsowicz-Piekarski - Nieznajomy
    (ur. w 2001 r. reprezentował Świdwin)
  16. Natalia Lis - Teraz Ty
    (ur. w 2002 r. reprezentowała Szczecin)
  17. Oliwia Lach - Ale jestem
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Bielsko-Białą)
  18. Paulina Prelwic - Marzyć chcę
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Czarnków)
  19. Teresa Drgas - Modlitwa Esmeraldy
    (ur. w 2000 r. reprezentowała Wolsztyn)
  20. Weronika Lalik - Tak jak malował Pan Chagall
    (ur. w 2002 r. reprezentowała Nowogard)
  21. Zuzanna Kowalska - Jaki piękny świat
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Łasko)
  22. Zuzanna Tymper - Song trzymających ściany
    (ur. w 2001 r. reprezentowała Piłę)



Kategoria 16 - 19 lat

  1. Agnieszka Adamczyk - Pamiętasz była jesień
    (ur. w 1997 r. reprezentowała Świnoujście)
  2. Aleksandra Palczak - Wybacz Mamasza
    (ur. w 1997 r. reprezentowała Lipno)
  3. Aneta Szyntor - Do kołyski
    (ur. w 1997 r. reprezentowała Szczecin)
  4. Jakub Borowiec - Chyba na pewno
    (ur. w 1999 r. reprezentował Zieloną Górę)
  5. Justyna Mamrot - Mówiłam żartem
    (ur. w 1996 r. reprezentowała Świnoujście)
  6. Maja Mędrek - Grande Valse Brillante
    (ur. w 1999 r. reprezentowała Słupsk)
  7. Martyna Kochan - Ballada o próżności
    (ur. w 1997 r. reprezentowała Maszewo)
  8. Martyna Starosta - Polska miłość
    (ur. w 1999 r. reprezentowała Buk)
  9. Natalia Grudnik - Truskawki w Milanówku
    (ur. w 1997 r. reprezentowała Szczecin)
  10. Ola Januszewska - Tańczące Eurydyki
    (ur. w 1999 r. reprezentowała Koszalin)
  11. Oliwia Januszewska - Takiego chłopaka
    (ur. w 1999 r. reprezentowała Kołobrzeg)
  12. Patrycja Chrzanowska - Szyba
    (ur. w 1997 r. reprezentowała Złocieniec)
  13. Weronika Janczewska - O mnie się nie martw
    (ur. w 1998 r. reprezentowała Wolsztyn)


Nagrania video służą wyłącznie do celów edukacyjnych!
Wykorzystywanie powyższych nagrań w inny sposób jest prawnie zabronione!


Nagrania zostały zamieszczone na podstawie regulaminu festiwalu i otrzymanych oświadczeń wszystkich uczestników festiwalu.

Organizatorzy festiwalu