• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg

Galeria audio&video rok 2014



Kliknij w wybranego wykonawcę aby wyświetlić jego profil...

Kategoria 6 - 9 lat
  1. Aleksandra Gąsiorowska z piosenką "Mała syrenka"
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
  2. Amelia Kurantowicz z piosenką "Uśmiechnięta wiosna"
    (ur. w 2006 r. reprezentuje Krzyszkowo)
  3. Anna Kuźniak z piosenką "Mamo żywa kołysko"
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Łasko)
  4. Natalia Dolczewska z piosenką "Bajki Pana Andersena"
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  5. Amelia Witkowska z piosenką "Szyszka pliszka"
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
  6. Bartosz Nowak z piosenką "Ene due rabe swing"
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Rzepin)
  7. Hania Sztachańska z piosenką "Wszystko co złe omija mnie"
    (ur. w 2005 r. reprezentuje Rokietnicę)



Kategoria 10 - 12 lat
  1. Julia Mazurkiewicz z piosenką "Modelka"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Świdwin)
  2. Daria Zając z piosenką "Kto się czubi"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
  3. Agata Wasik z piosenką "Bal Arlekina"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
  4. Agata Kucińska z piosenką "Szabada"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
  5. Joanna Maduzia z piosenką "Pa...aa...aa"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Pyrzyce)
  6. Julia Nowosad z piosenką "Jesienny rock and roll"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Piłę)
  7. Martyna Ćwik z piosenką "Dyrygent"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
  8. Maja Popiołek z piosenką "Ach jak przyjemnie"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
  9. Anna Kierzynkowska z piosenką "A ja poprostu frajde mam"
    (ur. w 2004 r. reprezentuje Goleniów)
  10. Zuzanna Maria Możdżeń z piosenką "Laleczka z saskiej porcelany"
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Suchy las)
  11. Maja Tębłowska z piosenką "O mnie się nie martw"
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Nowogard)
  12. Maja Olszowiec z piosenką "Samotność w samotności"
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Krzyszkowo)
  13. Karina Kujawa z piosenką "Śpiewam i tańczę"
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Koszalin)
  14. Julia Kosior z piosenką "Różowa piosenka"
    (ur. w 2003 r. reprezentuje Goleniów)
  15. Zuzanna Jurkiewicz z piosenką "Jeżeli chcesz"
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Żagań)
  16. Anna Sarnowska z piosenką "Piosenka drewnianych lalek"
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Świnoujście)
  17. Natalia Lis z piosenką "Gołębi song"
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Szczecin)
  18. Weronika Lalik z piosenką "Ja chcę tylko śpiewać"
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Nowogard)
  19. Nicole Trębacz z piosenką "Żaby"
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Koszalin)
  20. Adrianna Sobolewska z piosenką "Banalny blues"
    (ur. w 2002 r. reprezentuje Goleniów)


Kategoria 13 - 15 lat
  1. Michał Wąsowicz-Piekarski z piosenką "A ja na przekór"
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Świdwin)
  2. Zuzanna Tymper z piosenką "Niech no tylko"
    (ur. w 2001 r. reprezentuje Piłę)
  3. Joanna Kostyk z piosenką "Poza mną"
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Piłę)
  4. Julia Woźniak z piosenką "Łódź bliska"
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Maszewo)
  5. Gabriela Chojnacka z piosenką "Wariatka tańczy"
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Koszalin)
  6. Aleksandra Kosior z piosenką "Koszmarni ludzie"
    (ur. w 2000 r. reprezentuje Goleniów)
  7. Jakub Borowiec z piosenką "Stoję czy leżę"
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Rzepin)
  8. Julia Bartoś z piosenką "Świat się pomylił"
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Pilchowo)
  9. Nikola Walczak z piosenką "Świat to muzyka"
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Maszewo)
  10. Karolina Pałejko z piosenką "A jeśli nie znajdziesz"
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Goleniów)
  11. Martyna Starosta z piosenką "A jeśli nie znajdziesz"
    (ur. w 1999 r. reprezentuje Buk)



Kategoria 16 - 19 lat
  1. Agata Buczkowska z piosenką "Kiedyś byłam różą"
    (ur. w 1998 r. reprezentuje Wałcz)
  2. Joanna Sinkiewicz z piosenką "Walc brilance"
    (ur. w 1998 r. reprezentuje Szczecin)
  3. Paulina Jaroszonek z piosenką "Dzień dobry Mr Blues
    (ur. w 1998 r. reprezentuje Rzepin)
  4. Magda Krzemińska z piosenką "Kiedy nie ma miłości"
    (ur. w 1998 r. reprezentuje Koszalin)
  5. Agnieszka Adamczyk z piosenką "Być kobietą"
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Świnoujście)
  6. Natalia Grudnik z piosenką "Czas nas uczy pogody"
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Szczecin)
  7. Aleksandra Borkowska z piosenką "Mówiłem żartem"
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Piłę)
  8. Martyna Kochan z piosenką "Dobranoc panowie"
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Maszewo)
  9. Agnieszka Ogrodnik z piosenką "To wszystko z nudów"
    (ur. w 1997 r. reprezentuje Głogów)
  10. Zuzanna Szczawik z piosenką "Ucisz serce"
    (ur. w 1996 r. reprezentuje Szczecin)
  11. Kinga Osos z piosenką "Na kulawej barce"
    (ur. w 1996 r. reprezentuje Piłę)
  12. Gabriela Kowalska z piosenką "Dworzec"
    (ur. w 1996 r. reprezentuje Goleniów)
  13. Natalia Białkowska z piosenką "Bądź moją siłą"
    (ur. w 1995 r. reprezentuje Świnoujście)
  14. Justyna Ratajewska z piosenką "Nie chcę więcej"
    (ur. w 1995 r. reprezentuje Piłę)
  15. Paulina Mieczkowska z piosenką "Małgorzata bez mistrza"
    (ur. w 1995 r. reprezentuje Maszewo)


Nagrania video służą wyłącznie do celów edukacyjnych!
Wykorzystywanie powyższych nagrań w inny sposób jest prawnie zabronione!


Nagrania zostały zamieszczone na podstawie regulaminu festiwalu i otrzymanych oświadczeń wszystkich uczestników festiwalu.

Organizatorzy festiwalu