Lista uczestników
Lista zgłoszonych uczestników
Kategoria 6 - 9 lat
Lp
Foto
Nazwa
Posłuchaj
Bitrate
Długość
1
Amelia Paczos - Żyj do przodu
(ur. w 2010 r. reprezentuje Maszewo)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:04 min
2
Julia Pałuczak - Gdzieś nad łąką mądre pszczółki
(ur. w 2010 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
2:49 min
3
Hanna Ferfet - Koci wesoły świat
(ur. w 2010 r. reprezentuje Chojnę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
192 Kbps
2:44 min
4
Emilia Mamak - Jestem kotem
(ur. w 2009 r. reprezentuje Świdwin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
2:08 min
5
Marta Gołębiowska - Najjaśniejsza z gwiazd
(ur. w 2009 r. reprezentuje Wrocław)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
160 Kbps
2:49 min
6
Sofia Jelonkiewicz - Sutra
(ur. w 2009 r. reprezentuje Rzepin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
2:12 min
7
Amelia Wicińska - Mały książę
(ur. w 2009 r. reprezentuje Resko)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:50 min
8
Lidia Maciaszczyk - Papuga z dziobem na kłódkę
(ur. w 2009 r. reprezentuje Piłę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:35 min
9
Hanna Małecka - Biedroneczki są w kropeczki
(ur. w 2009 r. reprezentuje Goleniów)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:39 min
1
0
Zosia Kawecka - Randka z tatą
(ur. w 2008 r. reprezentuje Łasko)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:21 min
1
1
Gabrysia Marszal - Rytm i melodia
(ur. w 2008 r. reprezentuje Tarnowo Podgórne)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:34 min
1
2
Nella Mazgiejko - Będę grać w zielone
(ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
4:38 min
1
3
Klara Tarnowska - Dyrygent
(ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
2:46 min
1
4
Julia Markowska - Cud w szafie
(ur. w 2008 r. reprezentuje Suwałki)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:08 min
1
5
Marysia Michałowska-Rzeźnik - Co nam w duszy gra
(ur. w 2008 r. reprezentuje Ostrów Wielkopolski)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:08 min
1
6
Kalina Pożarycka - Wyspa Atlantyda
(ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
4:08 min
1
7
Kacper Mielnik - Sportowe marzenia
(ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:36 min
1
8
Wiktoria Taracińska - Szafy z koralowej rafy
(ur. w 2008 r. reprezentuje Dębno)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
4:11 min
Kategoria 10 - 12 lat
Lp
Foto
Nazwa
Posłuchaj
Bitrate
Długość
1
Karolina Czuba - Przyjaciel deszczową porą
(ur. w 2007 r. reprezentuje Świnoujście)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
2:39 min
2
Gabriela Lityńska - Ty i ja i maj
(ur. w 2007 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
192 Kbps
3:19 min
3
Maria Iwaszkiewicz - Przyjaciel deszczową porą
(ur. w 2007 r. reprezentuje Słubice)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
2:37 min
4
Julia Kańduła - Piosenka drewnianych lalek
(ur. w 2007 r. reprezentuje Niepruszewo)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:03 min
5
Maria Piękna - Lato na wsi
(ur. w 2007 r. reprezentuje Maszewo)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:00 min
6
Amelia Litarowicz - Taka inna piosenka
(ur. w 2007 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:00 min
7
Aleksandra Pietrucha - Śniadanie na trawie
(ur. w 2007 r. reprezentuje Chojnę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
192 Kbps
3:55 min
8
Martyna Maciąg - Filharmonia gra
(ur. w 2006 r. reprezentuje Złocieniec)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:38 min
9
Olimpia Mościcka - Małe tęsknoty
(ur. w 2006 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:29 min
1
0
Alicja Fatalska - Szaba da
(ur. w 2006 r. reprezentuje Stargard)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:32 min
1
1
Karina Skwarczyńska - Ukradła cyganka kurę
(ur. w 2006 r. reprezentuje Porąbkę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:14 min
1
2
Liliana Grzesiak - Bo ja myślę pozytywnie
(ur. w 2006 r. reprezentuje Piłę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:03 min
1
3
Michalina Lewandowska - Ada to nie wypada
(ur. w 2006 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
2:20 min
1
4
Jaśmina Wenta - Chcę do Bodzia
(ur. w 2006 r. reprezentuje Kołobrzeg)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
160 Kbps
3:27 min
1
5
Patrycja Nykiel - 7 mil do nieba
(ur. w 2006 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:39 min
1
6
Jagoda Rataj - Otulanka
(ur. w 2006 r. reprezentuje Katowice)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
4:03 min
1
7
Julia Klepacka - Człowieczy los
(ur. w 2006 r. reprezentuje Dobrą)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
2:32 min
1
8
Milena Kwasniewska - Mały pies
(ur. w 2005 r. reprezentuje Świnoujście)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:53 min
1
9
Anna Kuźniak - Drzewo
(ur. w 2005 r. reprezentuje Łasko)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
3:23 min
2
0
Maja Gizicka - Za daleko do nieba
(ur. w 2005 r. reprezentuje Zieloną Górę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:03 min
2
1
Kacper Karol Kujawski - Hej ho żagle staw
(ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
3:19 min
2
2
Joanna Banaszak - Życia mała garść
(ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:35 min
2
3
Hanna Zabłocka - Meluzyna
(ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
2:46 min
2
4
Aleksandra Gąsiorowska - Kot Teofil
(ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:35 min
2
5
Hanna Papa - Tym właśnie dla mnie jest
(ur. w 2005 r. reprezentuje Goleniów)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:29 min
2
6
Antonina Milczek - Ukryty świat
(ur. w 2005 r. reprezentuje Gdynię)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
2:56 min
2
7
Wanesa Adamska - Sen motyla
(ur. w 2005 r. reprezentuje Chojnę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
3:22 min
Kategoria 13 - 15 lat
Lp
Foto
Nazwa
Posłuchaj
Bitrate
Długość
1
Julia Mazurkiewicz - Promień
(ur. w 2004 r. reprezentuje Świdwin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
3:25 min
2
Klaudia Hejman - Co jest dobre a co złe
(ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:12 min
3
Kinga Żelichowska - Piosenka o szafie
(ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:26 min
4
Daria Zając - Wierzę w sny
(ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:24 min
5
Daria Skwarczyńska - Cień tego świata
(ur. w 2004 r. reprezentuje Porąbkę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:34 min
6
Nikola Mendelska - Mój dzień
(ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:51 min
7
Martyna Ćwik - Rzeczka
(ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:03 min
8
Maja Popiołek - Drzewo
(ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:25 min
9
Dobrosława Młot - Powrócisz tu
(ur. w 2004 r. reprezentuje Bierzwnik)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:54 min
1
0
Alicja Tomaszek - Bezsennie
(ur. w 2003 r. reprezentuje Świnoujście)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
3:25 min
1
1
Maria Rado - Dworzec
(ur. w 2003 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
192 Kbps
2:57 min
1
2
Małgorzata Szymełyniec - Bumerang
(ur. w 2003 r. reprezentuje Reptowo)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:17 min
1
3
Maja Tębłowska - Kiedyś byłam różą
(ur. w 2003 r. reprezentuje Nowogard)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:50 min
1
4
Paulina Cholewa - Przychodzi czas
(ur. w 2003 r. reprezentuje Chojnę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
2:42 min
1
5
Martyna Bartosewicz - Wiosennie liryczni
(ur. w 2003 r. reprezentuje Chojnę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
3:27 min
1
6
Anna Sarnowska - Eurydyki Tanczace
(ur. w 2002 r. reprezentuje Świnoujście)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
4:16 min
1
7
Aleksandra Piechocka - To co żyje w nas
(ur. w 2002 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
192 Kbps
3:21 min
1
8
Sara Kotowska - Szarp Pan bas
(ur. w 2002 r. reprezentuje Wrocław)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
2:49 min
1
9
Ewelina Króliczak - Dla Ciebie Jestem Sobą
(ur. w 2002 r. reprezentuje Buk)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:32 min
Kategoria 16 - 19 lat
Lp
Foto
Nazwa
Posłuchaj
Bitrate
Długość
1
Michalina Zgaińska - Jeżeli chcesz
(ur. w 2001 r. reprezentuje Piłę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
192 Kbps
4:13 min
2
Natalia Ziembowska - Wyśniłam sen
(ur. w 2001 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
4:46 min
3
Marta Piotrowska - Liście
(ur. w 2000 r. reprezentuje Wschowę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:23 min
4
Julia Małecka - Mały elf
(ur. w 2000 r. reprezentuje Goleniów)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
3:13 min
5
Dominika Lewandowska - Jestem białą kartką
(ur. w 1999 r. reprezentuje Stargard)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
128 Kbps
3:27 min
6
Paulina Pasternak - Jaka róża taki cierń
(ur. w 1999 r. reprezentuje Piłę)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:35 min
7
Adrian Kociuba - Ena
(ur. w 1999 r. reprezentuje Kalisz Pomorski)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
6:26 min
8
Martyna Starosta - Dobranoc Panowie
(ur. w 1999 r. reprezentuje Buk)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
320 Kbps
4:45 min
9
Miłosz Biliński - Nieznajomy
(ur. w 1998 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
SLIDER
vbr
4:06 min