• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg

Lista zgłoszonych uczestników



Kategoria 6 - 9 lat

LpFotoNazwaPosłuchajCzas
1
cover
Blanka Kojalewicz - Miniatura szkolna
(ur. w 2010 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:37 min
2
cover
Julia Pałuczak - Gdzieś nad łąką mądre pszczółki
(ur. w 2010 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:49 min
3
cover
Emilia Mamak - Magiczna Podróż
(ur. w 2009 r. reprezentuje Świdwin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:11 min
4
cover
Zofia Kawecka - Bal Lalek
(ur. w 2008 r. reprezentuje Łasko)
PLAY
PAUSE
STOP
4:42 min
5
cover
Gabriela Marszał - Co dzisiaj robic mam
(ur. w 2008 r. reprezentuje Tarnowo Podgórne)
PLAY
PAUSE
STOP
1:40 min
6
cover
Klara Tarnowska - Kołysanka dla mamy
(ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
6:13 min
7
cover
Jadwiga Jezierska - Hallelujah
(ur. w 2008 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:37 min
8
cover
Nadia Surus - Motylem byłam
(ur. w 2008 r. reprezentuje Olsztyn)
PLAY
PAUSE
STOP
3:33 min
9
cover
Kacper Mielnik - Mój pechowy dzień
(ur. w 2008 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
4:07 min
1
0
cover
Hanna Erdman - Malutkim i tym wielkim
(ur. w 2007 r. reprezentuje Żnin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:16 min
1
1
cover
Zuzanna Szafrańska - Halo Dziadku
(ur. w 2007 r. reprezentuje Łasko)
PLAY
PAUSE
STOP
3:15 min
1
2
cover
Rozalia Piątkowska - Ene due rabe swing
(ur. w 2007 r. reprezentuje Zbiersk)
PLAY
PAUSE
STOP
3:28 min
1
3
cover
Nela Zawadzka - Meluzyna czyli historia podwodnej miłości
(ur. w 2007 r. reprezentuje Węgrów)
PLAY
PAUSE
STOP
2:39 min
1
4
cover
Maria Iwaszkiewicz - Okulary mam na nosie
(ur. w 2007 r. reprezentuje Słubice)
PLAY
PAUSE
STOP
3:22 min
1
5
cover
Wiktoria Stokłosa - Owocowy karnawał
(ur. w 2007 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:07 min
1
6
cover
Lena Pawliczek - Parasolki
(ur. w 2007 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:32 min
1
7
cover
Kornelia Mastalerz - Różowa piosenka
(ur. w 2007 r. reprezentuje Maszewo)
PLAY
PAUSE
STOP
3:14 min
1
8
cover
Amelia Litarowicz - Gwiazda filmowa
(ur. w 2007 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:32 min
1
9
cover
Maya Zyskowska - Chcę do Bodzia
(ur. w 2007 r. reprezentuje Grajewo)
PLAY
PAUSE
STOP
3:25 min
2
0
cover
Matylda Roszak - Od dziś masz mnie
(ur. w 2007 r. reprezentuje Gorzów Wielkopolski)
PLAY
PAUSE
STOP
2:58 min
2
1
cover
Agata Suwiczak - Pszczoły na wrotkach
(ur. w 2007 r. reprezentuje Buk)
PLAY
PAUSE
STOP
3:11 min
2
2
cover
Paweł Szymański - Piosenka o muzyce
(ur. w 2007 r. reprezentuje Aleksandrów Łódzki)
PLAY
PAUSE
STOP
4:15 min


Kategoria 10 - 12 lat

LpFotoNazwaPosłuchajCzas
1
cover
Hanna Juszczak - Motylem byłam
(ur. w 2006 r. reprezentuje Łasko)
PLAY
PAUSE
STOP
3:43 min
2
cover
Amelia Jędrzejczyk - Kolorowy wiatr
(ur. w 2006 r. reprezentuje Złotów)
PLAY
PAUSE
STOP
3:36 min
3
cover
Martyna Maciąg - Papuga z dziobem na kłódkę
(ur. w 2006 r. reprezentuje Złocieniec)
PLAY
PAUSE
STOP
3:32 min
4
cover
Zofia Tyma - Różowa piosenka
(ur. w 2006 r. reprezentuje Wałcz)
PLAY
PAUSE
STOP
3:20 min
5
cover
Paula Biskup - To mój czas
(ur. w 2006 r. reprezentuje Turek)
PLAY
PAUSE
STOP
2:47 min
6
cover
Urszula Zielińska - Piosenka drewnianych lalek
(ur. w 2006 r. reprezentuje Trzebiatów)
PLAY
PAUSE
STOP
3:17 min
7
cover
Olimpia Mościcka - Miłość rośnie wokół nas
(ur. w 2006 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:00 min
8
cover
Jagoda Rataj - Był sobie strach
(ur. w 2006 r. reprezentuje Siemianowice Śląskie)
PLAY
PAUSE
STOP
2:44 min
9
cover
Wiktoria Lach - Udało prawie się
(ur. w 2006 r. reprezentuje Rydułtowy)
PLAY
PAUSE
STOP
2:24 min
1
0
cover
Amelia Kurantowicz - Baśń
(ur. w 2006 r. reprezentuje Rokietnicę)
PLAY
PAUSE
STOP
3:52 min
1
1
cover
Michalina Lewandowska - Drzwi do kariery
(ur. w 2006 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
3:08 min
1
2
cover
Wiktoria Muszyńska - Sensacja bo kino gra
(ur. w 2006 r. reprezentuje Leszno)
PLAY
PAUSE
STOP
2:54 min
1
3
cover
Jaśmina Wenta - Być kobietą
(ur. w 2006 r. reprezentuje Kołobrzeg)
PLAY
PAUSE
STOP
2:28 min
1
4
cover
Patrycja Nykiel - Coś we mnie gra
(ur. w 2006 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:47 min
1
5
cover
Lena Pożarlik - Będzie lepszy dzień
(ur. w 2006 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:38 min
1
6
cover
Hanna Głuszko - Wesoły deszczyk
(ur. w 2006 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:18 min
1
7
cover
Amelia Płóciennik - Przyjaciel deszczową porą
(ur. w 2005 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:38 min
1
8
cover
Milena Kiełducka - Cud w szafie
(ur. w 2005 r. reprezentuje Łasko)
PLAY
PAUSE
STOP
3:15 min
1
9
cover
Anna Kuźniak - Córka księżyca
(ur. w 2005 r. reprezentuje Łasko)
PLAY
PAUSE
STOP
4:19 min
2
0
cover
Maja Gizicka - Żabonek
(ur. w 2005 r. reprezentuje Zieloną Górę)
PLAY
PAUSE
STOP
2:28 min
2
1
cover
Stanisław Stachowiak - Żeglarskie życie
(ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:54 min
2
2
cover
Marta Kubel - Otwórz serce
(ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:15 min
2
3
cover
Kornelia Karpińska - Szkolny Blues
(ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:59 min
2
4
cover
Kacper Karol Kujawski - Obladi Oblada
(ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:07 min
2
5
cover
Joanna Banaszak - Mam te moc
(ur. w 2005 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:45 min
2
6
cover
Hanna Sztachańska - Taki cud i miód
(ur. w 2005 r. reprezentuje Rokietnicę)
PLAY
PAUSE
STOP
4:10 min
2
7
cover
Aleksandra Gąsiorowska - To nie ja byłam Ewą
(ur. w 2005 r. reprezentuje Poznań)
PLAY
PAUSE
STOP
3:03 min
2
8
cover
Ewelina Grondek - Piosenka na cztery kopyta i wiatr
(ur. w 2005 r. reprezentuje Maszewo)
PLAY
PAUSE
STOP
2:58 min
2
9
cover
Alena Tomaszewska - Dookoła Wojtek
(ur. w 2005 r. reprezentuje Lubin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:24 min
3
0
cover
Natalia Matusiak - Och życie, kocham Cię nad życie
(ur. w 2005 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:04 min
3
1
cover
Zuzanna Lemantowicz - Modlitwa Esmeraldy
(ur. w 2005 r. reprezentuje Chorzów)
PLAY
PAUSE
STOP
3:19 min
3
2
cover
Wiktoria Podyma - Prawie udało się
(ur. w 2005 r. reprezentuje Chojnę)
PLAY
PAUSE
STOP
2:30 min
3
3
cover
Kinga Żelichowska - Drzewo
(ur. w 2004 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:32 min
3
4
cover
Daria Zając - Małe Em
(ur. w 2004 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:23 min
3
5
cover
Weronika Bugdol - Dłoń
(ur. w 2004 r. reprezentuje Rydułtowy)
PLAY
PAUSE
STOP
4:38 min
3
6
cover
Natalia Kawszyn - Wesoły deszczyk
(ur. w 2004 r. reprezentuje Płock)
PLAY
PAUSE
STOP
2:17 min
3
7
cover
Nikola Mendelska - Najlepsza koleżanka
(ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:16 min
3
8
cover
Martyna Ćwik - Nie ma jak u mamy
(ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:30 min
3
9
cover
Maja Popiołek - Małe Em
(ur. w 2004 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:26 min
4
0
cover
Dobrosława Młot - Laleczka z saskiej porcelany
(ur. w 2004 r. reprezentuje Bierzwnik)
PLAY
PAUSE
STOP
4:03 min


Kategoria 13 - 15 lat

LpFotoNazwaPosłuchajCzas
1
cover
Aleksandra Erdman - Piosenka o muzyce
(ur. w 2003 r. reprezentuje Żnin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:15 min
2
cover
Maria Rado - Ewrybadyczna
(ur. w 2003 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:18 min
3
cover
Amelia Słaby - Hallelujah
(ur. w 2003 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:37 min
4
cover
Wiktoria Gawron - Radość najpiękniejszych lat
(ur. w 2003 r. reprezentuje Rokietnicę)
PLAY
PAUSE
STOP
4:04 min
5
cover
Maja Tębłowska - Tym właśnie dla mnie jest
(ur. w 2003 r. reprezentuje Nowogard)
PLAY
PAUSE
STOP
4:25 min
6
cover
Ewa Kaczorek - Tancbuda i saksofon
(ur. w 2003 r. reprezentuje Murowaną Goślinę)
PLAY
PAUSE
STOP
4:43 min
7
cover
Kinga Rozkrut - Po raz pierwszy widzę blask
(ur. w 2003 r. reprezentuje Moryń)
PLAY
PAUSE
STOP
4:24 min
8
cover
Paulina Cholewa - Podróżą każda miłość jest
(ur. w 2003 r. reprezentuje Chojnę)
PLAY
PAUSE
STOP
4:51 min
9
cover
Maja Kowalska - Małgorzata bez mistrza
(ur. w 2002 r. reprezentuje Żary)
PLAY
PAUSE
STOP
3:30 min
1
0
cover
Ewa Szyntor - Rzeka marzeń
(ur. w 2002 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:38 min
1
1
cover
Melania Przekurat - Boje się
(ur. w 2002 r. reprezentuje Koszalin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:42 min
1
2
cover
Aleksandra Maćkowiak - Papierowe ptaki
(ur. w 2002 r. reprezentuje Czarnków)
PLAY
PAUSE
STOP
3:43 min
1
3
cover
Julia Marciniszyn - Mruczy Winyl
(ur. w 2001 r. reprezentuje Żary)
PLAY
PAUSE
STOP
3:31 min
1
4
cover
Julia Marcinkowska - Być może życie jest tylko snem
(ur. w 2001 r. reprezentuje Ślesin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:27 min
1
5
cover
Agata Frąckowiak - Łagodna
(ur. w 2001 r. reprezentuje Wolsztyn)
PLAY
PAUSE
STOP
2:52 min
1
6
cover
Malwina Niezgoda - Byłam różą
(ur. w 2001 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:42 min
1
7
cover
Zuzanna Tymper - Jeszcze zima
(ur. w 2001 r. reprezentuje Piłę)
PLAY
PAUSE
STOP
3:45 min
1
8
cover
Natalia Ziembowska - Byłam Różą
(ur. w 2001 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
3:47 min
1
9
cover
Kinga Kościelna - Boję się
(ur. w 2001 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
4:40 min
2
0
cover
Jagoda Iwan - Wracam do domu
(ur. w 2001 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
4:30 min
2
1
cover
Aleksandra Idkowska - Tańczące Eurydyki
(ur. w 2001 r. reprezentuje Kórnik)
PLAY
PAUSE
STOP
4:32 min
2
2
cover
Sara Lityńska - Jesteś jak cień
(ur. w 2001 r. reprezentuje Ciechocinek)
PLAY
PAUSE
STOP
3:43 min
2
3
cover
Wiktoria Pałasz - Modlitwa Bułat Okudżawa
(ur. w 2001 r. reprezentuje Choszczno)
PLAY
PAUSE
STOP
4:05 min
2
4
cover
Zuzanna Kowalska - Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos
(ur. w 2001 r. reprezentuje Bierzwnik)
PLAY
PAUSE
STOP
4:28 min


Kategoria 16 - 19 lat

LpFotoNazwaPosłuchajCzas
1
cover
Adrianna Porczyńska - Grande Valse Brillante
(ur. w 2000 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
4:28 min
2
cover
Agata Srokowska - Szyba
(ur. w 2000 r. reprezentuje Mieszkowice)
PLAY
PAUSE
STOP
5:11 min
3
cover
Julia Wożniak - Już drogę znasz
(ur. w 2000 r. reprezentuje Maszewo)
PLAY
PAUSE
STOP
3:38 min
4
cover
Marta Żok - Graj
(ur. w 1999 r. reprezentuje Wolsztyn)
PLAY
PAUSE
STOP
2:54 min
5
cover
Katarzyna Szwedzka - Litania
(ur. w 1999 r. reprezentuje Wałcz)
PLAY
PAUSE
STOP
4:34 min
6
cover
Julia Bartoś - Kiedyś
(ur. w 1999 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
3:18 min
7
cover
Kinga Kołtyś-Białkowska - Karuzela z Madonnami
(ur. w 1999 r. reprezentuje Lublin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:36 min
8
cover
Martyna Starosta - Byłam różą
(ur. w 1999 r. reprezentuje Buk)
PLAY
PAUSE
STOP
3:43 min
9
cover
Angelika Kozak - O ludzkim zrozumieniu
(ur. w 1998 r. reprezentuje Trzciankę)
PLAY
PAUSE
STOP
4:07 min
1
0
cover
Aneta Szyntor - Być kobietą
(ur. w 1997 r. reprezentuje Szczecin)
PLAY
PAUSE
STOP
2:40 min
1
1
cover
Enin Halilović - Tango Tandresse
(ur. w 1997 r. reprezentuje Rudnę)
PLAY
PAUSE
STOP
4:19 min
1
2
cover
Kinga Speyer - Jaśmin
(ur. w 1997 r. reprezentuje Piłę)
PLAY
PAUSE
STOP
4:30 min


Organizatorzy festiwalu