• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg

Profile uczestników

Poniżej prezentujemy listę uczestników, którzy brali lub biorą udział w festiwalu. Jeśli uczestnik występował w latach poprzednich to w jego profilu znajdziecie Państwo również nagrania i wystąpienia z poprzednich lat. Zapraszamy do oglądania.


  Wyszukiwanie uczestnika  
Imię i nazwisko Utworzono Odsłony
Adrian Kociuba (Kalisz Pomorski) 2017 1335
Adriana Sobolewska (Goleniów) 2014 4226
Adrianna Bąk (Stargard Szczeciński) 2015 2674
Adrianna Porczyńska (Szczecin) 2016 2100
Agata Buczkowska (Wałcz) 2014 6511
Agata Frąckowiak (Wolsztyn) 2015 3895
Agata Kucińska (Szczecin) 2014 3351
Agata Srokowska (Mieszkowice) 2016 2044
Agata Suwiczak (Buk) 2015 4842
Agata Wasik (Szczecin) 2014 3636
Agnieszka Adamczyk (Świnoujście) 2014 3368
Agnieszka Ogrodnik (Głogów) 2014 2657
Aleksandra Borkowska (Piła) 2014 2922
Aleksandra Czaplicka (Grajewo) 2015 6166
Aleksandra Gąsiorowska (Poznań) 2014 6963
Aleksandra Idkowska (Kórnik) GP 2016 ♣ 2015 4452
Aleksandra Kosior (Goleniów) 2014 5827
Aleksandra Maćkowiak (Czarnków) 2015 3771
Aleksandra Palczak (Lipno) GP 2015 ♣ 2014 5073
Aleksandra Piechocka (Ślesin) 2017 1122
Aleksandra Sobieraj (Koszalin) 2015 2925
Alicja Fatalska (Stargard) 2017 1152
Alicja Tomaszek (Świnoujście) 2017 1407
Amelia Kurantowicz (Rokietnica) 2014 6879
Amelia Litarowicz (Koszalin) 2017 1312
Amelia Paczos (Maszewo) 2017 1571
Amelia Wicińska (Resko) 2017 1368
Amelia Witkowska (Szczecin) 2014 3598
Aneta Szyntor (Szczecin) 2015 2634
Anna Kierzynkowska (Goleniów) 2014 2705
Anna Kuźniak (Łasko) 2014 7796
Anna Mazur (Złocieniec) 2015 2390
Anna Sarnowska (Świnoujście) 2014 2614
Bartosz Nowak (Rzepin) 2014 2396
Basia Hołubczat 2015 1877
Daria Dej (Stargard Szczeciński) 2015 2222
Daria Zając (Szczecin) 2014 5767
Dobrosława Młot (Bierzwnik) 2015 4188
Dominika Lewandowska (Stargard) 2017 1189
Emilia Kaczyńska (Kołobrzeg) 2015 2098
Emilia Mamak (Świdwin) 2017 1276
Enin Halilović (Rudna) 2016 2600
Ewa Kaczorek (Murowana Goślina) 2015 4124
Ewelina Króliczak (Buk) 2017 1157
Gabriela Chojnacka (Koszalin) 2014 5479
Gabriela Kowalska (Goleniów) 2014 4217
Gabriela Molenda (Czeladź) 2015 3072
Gabrysia Marszal (Tarnowo Podgórne) 2017 2232
Hanna Erdman (Żnin) 2015 2349
Hanna Ferfet (Chojna) 2017 1563
Hanna Głuszko (Koszalin) 2015 2278
Hanna Małecka (Goleniów) 2017 2164
Hanna Papa (Goleniów) 2015 2679
Hanna Sztachańska (Rokietnica) 2014 8018
Hanna Zabłocka (Poznań) 2017 1151
Jadwiga Jezierska (Szczecin) 2016 1663
Jagoda Rataj (Siemianowice Śląskie) 2016 2614
Jakub Borowiec (Rzepin) 2014 7062
Jaśmina Wenta (Kołobrzeg) 2015 5076
Joanna Banaszak (Szczecin) 2015 4504
Joanna Kostyk (Piła) 2014 2099
Joanna Maduzia (Pyrzyce) 2014 3052
Joanna Sinkiewicz (Szczecin) 2014 6405
Julia Bartoś (Pilchowo) 2014 2779
Julia Kańduła (Niepruszewo) 2017 1508
Julia Klepacka (Dobra) 2017 1602
Julia Kosior (Goleniów) 2014 2374
Julia Marciniszyn (Żary) 2016 1594
Julia Mazurkiewicz (Świdwin) 2014 4690
Julia Małecka (Goleniów) 2015 3860
Julia Taterczyńska (Szczecin) 2015 4040
Julia Woźniak (Maszewo) 2014 3328
Julian Targosz (Kołobrzeg) 2015 2456
Julianna Nowosad (Piła) 2014 3186
Justyna Mamrot (Świnoujście) 2015 2159
Justyna Ratajewska (Piła) 2014 2672
Kacper Karol Kujawski (Szczecin) 2015 4007
Kacper Mielnik (Mieszkowice) 2016 2290
Kalina Pożarycka (Mieszkowice) 2017 1916
Kalina Tomysek (Międzyrzecz) 2015 2080
Karina Kujawa (Koszalin) 2014 4805
Karina Pawlak (Mosina) 2015 2442
Karolina Pałejko (Goleniów) 2014 2339
Katarzyna Szwedzka (Wałcz) 2016 1887
Kinga Imiela (Szczecin) - GP 2013 ♣ 2014 1986
Kinga Osos (Piła) 2014 2282
Kinga Speyer (Piła) 2014 2120
Kinga Żelichowska (Ślesin) 2016 2195
Klara Tarnowska (Szczecin) 2016 2822
Klaudia Hejman (Ślesin) 2017 1485
Kornelia Karpińska (Szczecin) 2016 2219
Kornelia Mastalerz (Maszewo) 2016 1592
Lena Pawliczek (Szczecin) 2015 2621
Lidia Maciaszczyk (Piła) 2017 1568
Liliana Grzesiak (Piła) 2017 1430
Magda Krzemińska (Koszalin) 2014 2720
Maja Gizicka (Zielona Góra) 2017 1729
Maja Kowalska (Żary) 2015 5386
Maja Mędrek (Słupsk) 2015 3174
Maja Olszowiec (Krzyszkowo) 2014 5710
Maja Popiołek (Koszalin) 2014 4222
Maja Tębłowska (Nowogard) 2014 7870
Maria Iwaszkiewicz (Słubice) 2015 2587
Maria Rado (Ślesin) 2016 1675
Marta Piotrowska (Wschowa) 2017 1754
Martyna Bartosewicz (Chojna) 2015 3850
Martyna Ćwik (Koszalin) 2014 5616
Martyna Jaskólska (Dobrzejewice) 2015 3452
Martyna Kochan (Maszewo) 2014 2740
Martyna Maciąg (Złocieniec) 2015 5836
Martyna Starosta (Buk) 2014 3930
Marysia Kaczyńska (Kołobrzeg) 2015 1967
Marysia Michałowska-Rzeźnik (Ostrów Wielkopolski) 2017 1124
Maya Zyskowska (Grajewo) 2016 2565
Michalina Chmielewska (Konin) 2015 2938
Michalina Zgaińska (Piła) 2017 1764
Michał Wąsowicz-Piekarski (Świdwin) 2014 5735
Miłosz Biliński (Mieszkowice) 2017 1040
Monika Schuaumkessel (Piła) GP 2012 ♣ 2014 1616
Natalia Białkowska (Świnoujście) 2014 2558
Natalia Dolczewska (Szczecin) 2014 2530
Natalia Grudnik (Szczecin) 2014 4374
Natalia Lis (Szczecin) 2014 4110
Natalia Matusiak (Koszalin) 2015 3897
Natalia Ziembowska (Mieszkowice) 2017 1214
Nella Mazgiejko (Szczecin) 2017 1292
Nicole Trębacz (Koszalin) 2014 3380
Nikola Duńczak (Kołobrzeg) 2015 1916
Nikola Mendelska (Koszalin) 2017 1209
Nikola Walczak (Maszewo) 2014 2886
Ola Januszewska (Koszalin) 2015 3281
Olimpia Mościcka (Szczecin) 2017 1873
Oliwia Januszewska (Kołobrzeg) 2015 3070
Oliwia Lach (Bielsko-Biała) 2015 3066
Oliwia Świtlicka (Kołobrzeg) 2015 2227
Oliwia Tychawska (Szczecin) 2015 3012
Patrycja Chrzanowska (Złocieniec) 2015 3092
Patrycja Nykiel (Koszalin) 2015 3323
Paula Biskup (Turek) 2016 3843
Paulina Cholewa (Chojna) 2016 1966
Paulina Jaroszonek (Rzepin) 2014 2537
Paulina Mieczkowska (Maszewo) 2014 2354
Paulina Pasternak (Piła) 2017 1674
Paulina Prelwic (Czarnków) 2015 2255
Paweł Szymański (Aleksandrów Łódzki) 2016 2656
Teresa Drgas (Wolsztyn) 2015 1733
Urszula Zielińska (Trzebiatów) 2016 3025
Wanesa Adamska (Chojna) 2017 2133
Weronika Janczewska (Wolsztyn) 2015 1918
Weronika Lalik (Nowogard) 2014 7533
Wiktoria Gawron (Rokietnica) 2015 3472
Wiktoria Juszkiewicz (Szczecin) 2015 2020
Wiktoria Pałasz (Choszczno) 2016 3502
Wiktoria Taracińska (Dębno) 2017 1395
Zofia Kawecka (Łasko) 2016 1691
Zofia Tyma (Złocieniec) 2015 3725
Zuzanna Jurkiewicz (Żagań) 2014 6785
Zuzanna Kowalska (Łasko) 2015 7222
Zuzanna Maria Możdżeń (Suchy las) 2014 4213
Zuzanna Szczawik (Szczecin) GP 2014 ♣ 2014 2690
Zuzanna Tymper (Piła) 2014 2748

Organizatorzy festiwalu