• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg

Profile uczestników

Poniżej prezentujemy listę uczestników, którzy brali lub biorą udział w festiwalu. Jeśli uczestnik występował w latach poprzednich to w jego profilu znajdziecie Państwo również nagrania i wystąpienia z poprzednich lat. Zapraszamy do oglądania.


  Wyszukiwanie uczestnika  
Imię i nazwisko Utworzono Odsłony
Adrian Kociuba (Kalisz Pomorski) 2017 907
Adriana Sobolewska (Goleniów) 2014 3680
Adrianna Bąk (Stargard Szczeciński) 2015 2181
Adrianna Porczyńska (Szczecin) 2016 1606
Agata Buczkowska (Wałcz) 2014 5835
Agata Frąckowiak (Wolsztyn) 2015 3367
Agata Kucińska (Szczecin) 2014 2932
Agata Srokowska (Mieszkowice) 2016 1642
Agata Suwiczak (Buk) 2015 4179
Agata Wasik (Szczecin) 2014 3189
Agnieszka Adamczyk (Świnoujście) 2014 2794
Agnieszka Ogrodnik (Głogów) 2014 2255
Aleksandra Borkowska (Piła) 2014 2535
Aleksandra Czaplicka (Grajewo) 2015 5592
Aleksandra Gąsiorowska (Poznań) 2014 6103
Aleksandra Idkowska (Kórnik) GP 2016 ♣ 2015 3721
Aleksandra Kosior (Goleniów) 2014 5052
Aleksandra Maćkowiak (Czarnków) 2015 3247
Aleksandra Palczak (Lipno) GP 2015 ♣ 2014 4379
Aleksandra Piechocka (Ślesin) 2017 819
Aleksandra Sobieraj (Koszalin) 2015 2538
Alicja Fatalska (Stargard) 2017 826
Alicja Tomaszek (Świnoujście) 2017 977
Amelia Kurantowicz (Rokietnica) 2014 6194
Amelia Litarowicz (Koszalin) 2017 913
Amelia Paczos (Maszewo) 2017 945
Amelia Wicińska (Resko) 2017 1004
Amelia Witkowska (Szczecin) 2014 3148
Aneta Szyntor (Szczecin) 2015 2241
Anna Kierzynkowska (Goleniów) 2014 2209
Anna Kuźniak (Łasko) 2014 7104
Anna Mazur (Złocieniec) 2015 2061
Anna Sarnowska (Świnoujście) 2014 2263
Bartosz Nowak (Rzepin) 2014 2022
Basia Hołubczat 2015 1591
Daria Dej (Stargard Szczeciński) 2015 1804
Daria Zając (Szczecin) 2014 4841
Dobrosława Młot (Bierzwnik) 2015 3736
Dominika Lewandowska (Stargard) 2017 823
Emilia Kaczyńska (Kołobrzeg) 2015 1728
Emilia Mamak (Świdwin) 2017 903
Enin Halilović (Rudna) 2016 2017
Ewa Kaczorek (Murowana Goślina) 2015 3480
Ewelina Króliczak (Buk) 2017 823
Gabriela Chojnacka (Koszalin) 2014 4851
Gabriela Kowalska (Goleniów) 2014 3398
Gabriela Molenda (Czeladź) 2015 2534
Gabrysia Marszal (Tarnowo Podgórne) 2017 1663
Hanna Erdman (Żnin) 2015 1981
Hanna Ferfet (Chojna) 2017 957
Hanna Głuszko (Koszalin) 2015 1957
Hanna Małecka (Goleniów) 2017 1594
Hanna Papa (Goleniów) 2015 2254
Hanna Sztachańska (Rokietnica) 2014 6644
Hanna Zabłocka (Poznań) 2017 822
Jadwiga Jezierska (Szczecin) 2016 1224
Jagoda Rataj (Siemianowice Śląskie) 2016 1986
Jakub Borowiec (Rzepin) 2014 6189
Jaśmina Wenta (Kołobrzeg) 2015 3960
Joanna Banaszak (Szczecin) 2015 3729
Joanna Kostyk (Piła) 2014 1784
Joanna Maduzia (Pyrzyce) 2014 2675
Joanna Sinkiewicz (Szczecin) 2014 4833
Julia Bartoś (Pilchowo) 2014 2343
Julia Kańduła (Niepruszewo) 2017 1075
Julia Klepacka (Dobra) 2017 1102
Julia Kosior (Goleniów) 2014 1956
Julia Marciniszyn (Żary) 2016 1157
Julia Mazurkiewicz (Świdwin) 2014 4037
Julia Małecka (Goleniów) 2015 3154
Julia Taterczyńska (Szczecin) 2015 3489
Julia Woźniak (Maszewo) 2014 2934
Julian Targosz (Kołobrzeg) 2015 1881
Julianna Nowosad (Piła) 2014 2745
Justyna Mamrot (Świnoujście) 2015 1719
Justyna Ratajewska (Piła) 2014 2254
Kacper Karol Kujawski (Szczecin) 2015 3329
Kacper Mielnik (Mieszkowice) 2016 1697
Kalina Pożarycka (Mieszkowice) 2017 1295
Kalina Tomysek (Międzyrzecz) 2015 1685
Karina Kujawa (Koszalin) 2014 4182
Karina Pawlak (Mosina) 2015 2033
Karolina Pałejko (Goleniów) 2014 2056
Katarzyna Szwedzka (Wałcz) 2016 1481
Kinga Imiela (Szczecin) - GP 2013 ♣ 2014 1638
Kinga Osos (Piła) 2014 1986
Kinga Speyer (Piła) 2014 1834
Kinga Żelichowska (Ślesin) 2016 1807
Klara Tarnowska (Szczecin) 2016 2186
Klaudia Hejman (Ślesin) 2017 997
Kornelia Karpińska (Szczecin) 2016 1760
Kornelia Mastalerz (Maszewo) 2016 1228
Lena Pawliczek (Szczecin) 2015 2170
Lidia Maciaszczyk (Piła) 2017 1090
Liliana Grzesiak (Piła) 2017 1047
Magda Krzemińska (Koszalin) 2014 2243
Maja Gizicka (Zielona Góra) 2017 1299
Maja Kowalska (Żary) 2015 4537
Maja Mędrek (Słupsk) 2015 2741
Maja Olszowiec (Krzyszkowo) 2014 5009
Maja Popiołek (Koszalin) 2014 3682
Maja Tębłowska (Nowogard) 2014 7161
Maria Iwaszkiewicz (Słubice) 2015 2149
Maria Rado (Ślesin) 2016 1301
Marta Piotrowska (Wschowa) 2017 1125
Martyna Bartosewicz (Chojna) 2015 3326
Martyna Ćwik (Koszalin) 2014 5023
Martyna Jaskólska (Dobrzejewice) 2015 2867
Martyna Kochan (Maszewo) 2014 2336
Martyna Maciąg (Złocieniec) 2015 5051
Martyna Starosta (Buk) 2014 3330
Marysia Kaczyńska (Kołobrzeg) 2015 1610
Marysia Michałowska-Rzeźnik (Ostrów Wielkopolski) 2017 790
Maya Zyskowska (Grajewo) 2016 2093
Michalina Chmielewska (Konin) 2015 2225
Michalina Zgaińska (Piła) 2017 1118
Michał Wąsowicz-Piekarski (Świdwin) 2014 5013
Miłosz Biliński (Mieszkowice) 2017 740
Monika Schuaumkessel (Piła) GP 2012 ♣ 2014 1395
Natalia Białkowska (Świnoujście) 2014 2032
Natalia Dolczewska (Szczecin) 2014 2183
Natalia Grudnik (Szczecin) 2014 3470
Natalia Lis (Szczecin) 2014 3536
Natalia Matusiak (Koszalin) 2015 3166
Natalia Ziembowska (Mieszkowice) 2017 847
Nella Mazgiejko (Szczecin) 2017 923
Nicole Trębacz (Koszalin) 2014 2510
Nikola Duńczak (Kołobrzeg) 2015 1589
Nikola Mendelska (Koszalin) 2017 899
Nikola Walczak (Maszewo) 2014 2428
Ola Januszewska (Koszalin) 2015 2546
Olimpia Mościcka (Szczecin) 2017 1360
Oliwia Januszewska (Kołobrzeg) 2015 2574
Oliwia Lach (Bielsko-Biała) 2015 2337
Oliwia Świtlicka (Kołobrzeg) 2015 1816
Oliwia Tychawska (Szczecin) 2015 2527
Patrycja Chrzanowska (Złocieniec) 2015 2680
Patrycja Nykiel (Koszalin) 2015 2690
Paula Biskup (Turek) 2016 3188
Paulina Cholewa (Chojna) 2016 1514
Paulina Jaroszonek (Rzepin) 2014 2066
Paulina Mieczkowska (Maszewo) 2014 2038
Paulina Pasternak (Piła) 2017 1094
Paulina Prelwic (Czarnków) 2015 1878
Paweł Szymański (Aleksandrów Łódzki) 2016 2144
Teresa Drgas (Wolsztyn) 2015 1420
Urszula Zielińska (Trzebiatów) 2016 2485
Wanesa Adamska (Chojna) 2017 1611
Weronika Janczewska (Wolsztyn) 2015 1569
Weronika Lalik (Nowogard) 2014 5189
Wiktoria Gawron (Rokietnica) 2015 2865
Wiktoria Juszkiewicz (Szczecin) 2015 1678
Wiktoria Pałasz (Choszczno) 2016 3054
Wiktoria Taracińska (Dębno) 2017 935
Zofia Kawecka (Łasko) 2016 1217
Zofia Tyma (Złocieniec) 2015 3236
Zuzanna Jurkiewicz (Żagań) 2014 5913
Zuzanna Kowalska (Łasko) 2015 6752
Zuzanna Maria Możdżeń (Suchy las) 2014 3674
Zuzanna Szczawik (Szczecin) GP 2014 ♣ 2014 2349
Zuzanna Tymper (Piła) 2014 2379

Organizatorzy festiwalu